Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

John Legend, një baba i përkushtuar

John Legend, një baba i përkushtuar
September 02
18:20 2016

Kur babai yt është John Legend, ninullat janë pjesë e pandashme e jetës tënde.

Thjesht pyesni Luna Simone Legend.

Në një video të postuar nga bashkëshortja e John Legend, Chrissy Teigen, mund të shohim Legend duke luajtur në piano “O’ Christmas Tree” ndërkohë që vogëlushja ndodhet në krahët e së ëmës duke dëgjuar tingujt e muzikës.

Ajo që të bën të buzëqeshësh në këtë video është Luna, e cila thjesht vështron të atin gjatë gjithë kohës.

Paksa e vështirë të themi nëse vajza është e impresionuar sepse është tepër e vogël për ta kuptuar, por mund të themi se ne jemi.  /Blitz.al/

 

 

the never-ending song

A video posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje