Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

John Legend bëhet baba

John Legend bëhet baba
April 18
10:26 2016

Mëngjesin e së dielës, John Legend, është bërë baba.  Modelja dhe bashkëshortja e John-it ,Chrissy Teigen, ka sjellë në jetë një vajzë të shëndetshme. Ata kanë vendosur ta quajnë vogëlushen e tyre Luna Simones Stephenes, një emër shumë i veçantë.

Chrissy dhe John kanë ndarë gëzimin e tyre me miqtë dhe ndjekësit në Instagram. Ata kanë postuar foto dhe kanë shkruar se dashuria e tyre ka ardhur në jetë.

13023600_867728276689345_1403615497_n

Etiketimet
Shperndaje