Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jo “Ramosaj”, Albani zbulon papritur mbiemrin e vërtetë

Jo “Ramosaj”, Albani zbulon papritur mbiemrin e vërtetë
January 11
10:29 2019

Të gjithë e njohim me mbiemrin “Ramosaj” por ja që mbiemri i i vërtëtë i Albanit nuk qenka ky.

Këngëtari i hiteve dhe shumë i pelqyer nga publiku i ka habitur ndjekësit e me në postim në profilin e tij zyrtar në Instagram duke na zbuluar edhe mbiemrin e tij të vertetë.

Alban ndodhet në aeroport dhe ndërsa priste për të udhëtuar ka publikuar në Insta Story një foto të pashaportës, ku lexojmë të shkruar mbiemrin Kamerolli.

Pak ditë më parë, një tjetër personazh publik, deputetja e PD Grida Duma, tregoui se “Duma” nuk është mbiemri i  vërtetë i saj.

Tani presim cili do jetë personazhi i rradhës që do zbulojë identitin.

/Blitz.al\

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje