Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jessy Hennessy uron me foto provokuese këngëtarin e njohur

Jessy Hennessy uron me foto provokuese këngëtarin e njohur
October 14
16:22 2016

Jessy Hennessy, braziliania seksi konkurrente në “Dance With Me”, prej javësh e shohim të performojë në spektaklin e kërcimit. Jessy është në çift me Dj Vickyn. Pak minuta më parë ajo ka shpërndarë në Instagram-in e saj një kolazh fotosh për t’i uruar ditëlindjen këngëtarit të njohur Usher.

Në këto foto, braziliania dhe këngëtari shfaqen në poza provokuese duke performuar në skenë.

“Gëzuar ditëlindjen Usher, mbret i muzikës RNB! Të uroj gjithë të mirat! Ishte një eksperiencë e bukur të performoja me ty”,-shkruan Jessy në Instagram./Blitz.al/

jessy-hennesy

Shperndaje