Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jessica Simpson, bashkëshortit: “Faleminderit për emrin më seksi që një pornostare mund të ketë!”

Jessica Simpson, bashkëshortit: “Faleminderit për emrin më seksi që një pornostare mund të ketë!”
September 16
16:09 2016

Jessica Simpson ka respektuar traditën dhe ka ndryshuar mbiemrin e saj pas martesës me yllin e NFL-së, Eric Johnson.

Përpos kësaj, ajo është shumë e kënaqur me mbiemrin dhe këtë gjë e ka treguar me një status në Instagram, ku uron bashkëshortin e saj për ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen, Eric Johnson! Faleminderit që më dhe emrin më seksi të një pornostareje. Të dua, bashkëshortja jote, Jessica Johnson!” – shkruan këngëtarja në Instagram.

Paçka se ajo është e kënaqur me mbiemrin e saj të ri, mos prisni që të bëhet pjesë e ndonjë filmi pornografik, sepse Simpson, tashmë Johnson, është duke u përgatitur për albumin e saj të 8-të. /Blitz.al/

Happy Birthday Eric Johnson!!! Thank you for giving me the sexiest porn star name. Love, your wife, Jessica Johnson

A photo posted by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Komento
Shperndaje