Blitz

 Breaking News

Jennifer Lopez rikthehet pas 17 vitesh në MTV VMAs, rrëmben çmimin më të rëndësishëm

Jennifer Lopez rikthehet pas 17 vitesh në MTV VMAs, rrëmben çmimin më të rëndësishëm
August 21
09:37 2018

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja e njohur Jennifer Lopez është rikthyer pas 17 vitesh në skenën e  MTV VMAs. E mund të themi se ky ka qenë një rikthim i bujshëm në të cilin këngëtarja ka triumfuar.

Jennifer Lopez ka marrë cmimin më të rëndësishëm të kësaj shfaqjeje, të cilin kanë fatin ta marrin shumë pak personazhe. Bëhët fjalë pikërisht për çmimin “Video Vanguard Award”.

Deri më sot, këtë çmim e kanë fituar  vetëm Madonna, Beyonce, Justin Timberlake, Pink, Kanye Ëest, Rihanna, Britney Spears dhe sigurisht Jennifer Lopez duhet të ndihet me shumë fat që ju bashkua kësaj kateogrie.

Ajo ka performuar gati 15 minuta në skenën e MTV VMAs dhe sigurisht nuk kishte sit a mbyllte më bukur sesa me një dedikim plot dashuri për të dashurin e saj./Blitz.al/

Share