Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jennifer Lawrence shkakton aksident nën efektin e alkoolit

Jennifer Lawrence shkakton aksident nën efektin e alkoolit
April 07
18:07 2016

“Unë nuk jam aspak tolerante kur filloj të pi dhe vjell shumë”,- kështu ka filluar Lawrence tregimin dhe më pas ka treguar për incidentin që i ka shkaktuar Harrelson-it.

Lawrence ka vijuar me historinë e saj: “Woddy qëndroi në shtëpinë time atë natë. Kur shkova për të vjellë, theva shandan prej qelqi,sepse unë kur pi nuk eci si një njeri normal, por përplasem kudo. Nuk i pastrova pjesëzat e thyera të shandanit dhe ditën tjetër ai çau këmbën. E pyeta në qoftë se e kisha thyer unë shandanin dhe ai ma ktheu: “Lëre atë, por më pyet a jam mirë të paktën”. Kishte qenë një natë e çmendur.

Jennifer  përfundon gjithmonë duke bërë rrëmujë pasi pi alkool. Sipas saj, kjo ndodh sepse përzien pijet.

Etiketimet
Shperndaje