Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jennifer Lawrence: “Kam qarë për Kardashianët”

Jennifer Lawrence: “Kam qarë për Kardashianët”
May 10
19:08 2016

Për sa i përket familjes Kardashian, Jennifer Lawrence nuk ngurron të shprehë hapur se është një fanse e çmendur e tyre.
Këtë gjë e ka treguar edhe në promovimin e filmit të saj më të fundit, “X-Men: Apocalypse”, ku ka është shprehur për E!News: “Kam qarë për Kardashian-ët!
Ata janë nën presion gjatë gjithë kohës dhe për gjithçka”.

Kjo nuk është hera e parë që J. Law ka treguar admirimin e saj për Kardashian-ët dhe spektaklin e tyre.
Pak kohë më parë, aktorja madje krahasoi lindjen e Saint West me lindjen e princeshën Charlotte, vajzën e dytë të konteshës Middleton dhe princit Williams.

Komento
Shperndaje