Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jennifer Garner shtatzënë për të shpëtuar martesën me Ben Affleck?

Jennifer Garner shtatzënë për të shpëtuar martesën me Ben Affleck?
November 17
14:22 2016

Jennifer Garner dhe Ben Affleck janë ndarë pas 10 vitesh martesë, por pavarësisht kësaj thuhet se janë duke pritur fëmijën e katërt.

Janë duke qarkulluar disa raporte që tregojnë se Garner dëshiron një tjetër fëmijë për të shpëtuar martesën e tyre dhe për ta ndaluar Ben-in që të largohet.

Por burime pranë çiftit kanë thënë se këto raporte janë false dhe Jennifer nuk është shtatzënë.

Çifti e ka vendosur që do të divorcohet, por fansat e tyre krijojnë shpresa për një ribashkim pasi ata shpeshherë kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit së bashku me fëmijët e tyre./Blitz.al/

Komento
Shperndaje