Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jennifer Aniston nuk pranon të marrë hirin e nënës së saj

Jennifer Aniston nuk pranon të marrë hirin e nënës së saj
August 18
13:21 2016

Nëna e Jennifer Aniston është ndarë nga jeta në moshë 79-vjeçare. Jennifer nuk fliste me nënën e saj dhe mesa duket asgjë nuk ka ndryshuar edhe pas vdekjes. Familja e Aniston është tronditur pasi ajo nuk ka pranuar të marrë hirin e nënës. Ajo ka thënë: “Nuk  e dua atë”.

“Të gjithë e dinë se ajo dhe Nancy kanë pasur një marrëdhënie të tmerrshme. Aniston edhe pas vdekjes nuk e do nënën e saj përreth”,- ka thënë një nga familjarët.

Jen ka dashur të justifikojë ndjenjat e saj dhe ka thënë se hiri është thjesht diçka patologjike.  Sipas të afërmve, kjo tregon se ajo nuk e ka mbyllur ende grindjen me të./Blitz.al/

Shperndaje