Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

“Jë ëndrra që unë prek çdo ditë”, urimet e Sinanit dhe Andrrës për 3-vjetorin e Ansit na emocionuan të gjithëve

“Jë ëndrra që unë prek çdo ditë”, urimet e Sinanit dhe Andrrës për 3-vjetorin e Ansit na emocionuan të gjithëve
May 25
22:40 2019

Ditën e sotme ka festuar ditëlindjen tretë djali i një prej çifteve më të preferuar të shoëbizit shqipat Andrrës dhe Sinan Hoxhës. Ansi ka mbushur 3-vjeç dhe sigurisht nuk mund të mungonin as urimet nga prindërit e tij. Sinani në Instastory-t e tij në Instagram ka publikuar momente nga festa e ditëlindjes ku Ansi duket mjaft i gëzuar teksa i këndohet kënga “Shumë urime për ty”.

“Ti je dielli i jetës sime, burim i pashtershëm lumturie, gëzuar ditëlindjen arsyeja e ditëve të mia.”- shkruan Sinani.

Ndërsa Andrra në një urim pak më të gjatë na ka emocionuar me dedikimin e saj për të birin ku shkruan se:

“Edhe ne njemije perpjekje te tjera, jeta s’do te kishte ditur te me falte bekim me te madh… Prej tre vitesh frymoj per ty e te jetoj ne cdo mendim timin, ne cdo lutje, ne cdo qelize! Premtoj mos te ta leshoj kurre doren, ne asnje sfide te jetes, ne asnje cast veshtiresie, ne asnje sekond te saj… Rrembeji jetes kenaqesi te pafundme e mos u ndal kurre se luftuari per gjithcka do. Gezuar ditelindjen, emocioni im i pare!Je endrra qe une prek cdo dite!”- pas këtyre fjalëve nuk na mbetet gjë për të shtuar thjesht edhe 100 vite të lumtura Ansi!

Share