Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Janet Jackson vesh burka? Ja pse…

Janet Jackson vesh burka? Ja pse…
October 23
14:48 2016

Janet Jackson është martuar me një miliarder mysliman nga Katari në vitin 2012, por ajo ka dashur ta mbajë larg vëmendjes së medias marrëdhënien e saj.

Janet dhe Wissam Al Mana kanë dalë për herë të parë në publik pas lajmit se këngëtarja është shtatzënë. Ajo ka qenë e veshur me burka (veshje islamike) dhe çifti është parë duke shëtitur në Londër. Ata kanë ndaluar në një dyqan me veshje fëmijësh dhe më pas janë ulur në një restorant.

Al Mana ka qenë një mbështetje e madhe për Janet dhe mesa duket ajo ka zgjedhur të veshë veshjen islamike për respekt të bashkëshortit të saj./Blitz.al/

a2 a3 a4

 

Shperndaje