Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

James Arthur ka një mesazh për fansat shqiptarë!

James Arthur ka një mesazh për fansat shqiptarë!
June 03
19:18 2016

Fituesi i “X Factor UK”, James Arthur, me anë të një videoje në Instagram ka derguar një mesazh për të gjithë fansat e tij në Shqipëri. Ai do të jetë në Tiranë të shtunën e javës që vjen.

“Hey! Përshendetje, jam James Arthur dhe do të vij t’ju takoj në 11 Qershor në Tiranë në Lollipop”, – ka thënë vetë këngëtari në një video të postuar në Instagram.

James u bë i famshëm kur u kurorëzua fitues i “X Factor UK” në vitin 2012 me këngën “Impossible”, duke pasuar me dy albume: “James Arthur (2013)” dhe “The James Arthur Collection (2014)” dhe një sërë hitesh si “Recovery”, “Get Down” etj.

Behuni gati ta shihni “live” artistin britanik me zërin më të veçantë.

 

JAMES HAS SOMETHING TO SAY…

A video posted by LOLLIPOP CLUB (@lollipopclubtirana) on

Etiketimet
Shperndaje