Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

James Arthur flet për këngëtaren shqiptare: “Jo vetëm që nuk donte një lidhje, por as bashkëpunim me mua”

James Arthur flet për këngëtaren shqiptare: “Jo vetëm që nuk donte një lidhje, por as bashkëpunim me mua”
November 04
18:38 2016

Pak njerëz e dinë, por në fakt këngëtari i njohur britanik, James Arthur, ka qenë i lidhur për pak kohë me këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora. Bëhet fjalë për vitin 2013, kur ata ndanin një histori të këndshme dashurie dhe bashkë i kishte bërë lidhja e ngushtë me muzikën. Më pas ata u ndanë, sepse panë që kishin shumë ndryshime në karakter nga njëri-tjetri.

eiictj3lee5l

Edhe pse pa shumë bujë mediatike, çifti nuk u përfol më për ndonjë kontakt me njëri-tjetrin. Mirëpo, James Arthur ka vendosur të thyejë heshtjen duke folur për raportin e tij me Rita Orën. Arthur ka treguar se pas ndarjes ai ka dashur që të dy ata të bashkëpunonin në një projekt muzikor, por Rita Ora e ka refuzuar duke mos i kthyer fare mesazh./Blitz.al/

Komento
Shperndaje