Blitz

 Breaking News

Ja si i bie pianos Selena Gomez

March 28
12:25 2016

Kemi parë mënyra të ndryshme të luajtjes në piano: me gishtat e duarve, me gishtat e këmbëve, me shkopinj etj., por me bikini rrallë na zënë sytë.

Këtë ka bërë Selena Gomez. Në një foto të postuar në Instagram, Selena shihet e ulur para pianos. Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme, por ajo që bie në sy është veshja e këngëtares. Meqë fotoja është shkrepur në Teksas, dihet që temperaturat atje janë të larta, kështu që edhe Selena duhej t’i përshtatej vapës duke u veshur me bikini.

Bikini i Selenës nxjerr në pah format e saj tepër të lakuara dhe seksi, por ato çizmet kaubojs të bëjnë shumë konfuz.

 

Ja si i bie pianos Selena Gomez

Tags
Share