Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si e quan i dashuri Olta Gixharin

March 26
17:33 2016

U fol gjatë për lidhjen e Olta Gixharit, e cila nga ana e saj nuk prononcohej.

Por mesa duket çifti është duke shijuar dashurinë larg zërave që i përndiqnin.

I dashuri i Oltës ka hedhur një foto në Instagram këtë mëngjes, nën të cilën shkruan: “Mëngjes me lulen time”,

Xhek Nasufi, i dashuri Oltës, poston herë pas here foto të ndryshme. Ata duken të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Le të presim në qoftë se do të vendosin ta kurorëzojnë dashurinë e tyre.

olt

Komento
Etiketimet
Shperndaje