Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si e kujton këngëtarja shqiptare njëvjetorin e martesës

September 07
21:55 2016

 Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini, feston sot njëvjetorin e martesës së saj me bashkëshortin anglez, Paul Edward Conolly.
Këtë përvjetor të veçantë Anjeza e ka kujtuar nëpërmjet një postimi në Facebook.
Ndryshe nga ç’ndodh në këto raste, ajo ka postuar foto me nënën dhe jo me bashkëshortin.
“Një vit më parë jetova një ëndërr nga e cila nuk dua të zgjohem. Si sot një vit më parë jam martuar dhe të lumtur jemi ne!”- ka shkruar këngëtarja.
Një foto dhe një dedikim mjaft i ndjerë për këtë ditë të rëndësishme./Blitz.al/

image

Shperndaje