Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si do të jetë studioja e “Big Brother”

Ja si do të jetë studioja e “Big Brother”
March 09
18:43 2017

Pas fotove të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother” ka zbuluar edhe fotot e para të studios ku do të zhvillohet ky reality show, nën drejtimin e Arbana Osmanit.

Nga fotot, studioja duket ende në fazat e para, megjithatë puna po vazhdon për t’i dhënë asaj pamjen përfundimtare. “Big Brother i ka kushtuar rëndësi të veçantë dhe premton se do të jetë një nga ndriçimet më të bukura që është realizuar në studiot televizive shqiptare”, – shkruhet në faqen zyrtare në Facebook të “Big Brother Albania”.

Ky show pritet të nisë më 18 mars në Top Channel./Blitz.al

No automatic alt text available.

Shperndaje