Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si do të duket Tuna në klipin e saj të ri

September 06
16:23 2016

 

 

Tuna i ka munguar publikut shqiptar për një kohë të gjatë me klipe apo këngë të reja, por tashmë pritjes i ka ardhur fundi.

Ajo ka postuar në Snapchat disa foto dhe video nga shesh-xhirimet e asaj që pritet të jetë klipi i radhës i Tunës. “On set (në shesh-xhirime)… coming soon (vijmë së shpejti)”, – shkruan këngëtarja e “Fenix” në një nga postimet në Snapchat.

Këngëtarja e re nuk ka treguar asnjë detaj tjetër lidhur me projektin e saj të radhës, por dimë të themi se Tuna duket mjaft seksi dhe në formë tepër të mirë.

Se kur do të publikohet klipi nuk e dimë, por për të mësuar se si do të duket këngëtarja në video klikoni në galerinë e mësipërme dhe videon e mëposhtme nga Snapchat-i i Tunës.

 

 

Shperndaje