Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja se si Fiori Dardha ia shpreh dashurinë partnerit…

Ja se si Fiori Dardha ia shpreh dashurinë partnerit…
April 09
10:38 2016

Fiori Dardha, të cilën e shohim çdo mbrëmje në emisionin investigativ “Fiks fare”,  ka zgjedhur profilin e saj në Facebook për të ndarë me ndjekësit festimin e 10-vjetorit të fejesës me partnerin, Donard Hasani.

Siç nuk jemi mësuar ta shohim në ekran, Fiori ka shprehur gjithë dashurinë dhe krenarinë e saj në një status të gjatë, ku gjithashtu e falënderon e shprehet krenare për Donardin.

Nuk mungojnë as notat e humorit në atë çka Fiori ka postuar, kur i drejtohet të fejuarit, duke i thënë:

“Madje-madje, të dua edhe kur gërhet ndonjëherë (do më vrasësh kur ta lexosh këtë). Të jesh i bindur që do të të dua edhe kur pasi t’i lexosh këto fjalë, do kthehesh nga unë e do më thuash: “A ti s’mbush mirë, o Fior!”

Etiketimet
Shperndaje