Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja se cili reper legjendar do të performojë në Shqipëri

April 04
16:33 2016

Personazhet e famshëm që performojnë në Shqipëri janë të rrallë, saqë ardhja e tyre në vendin tonë konsiderohet një event.

E tillë është edhe ardhja e reperit të famshëm, Rick Ross, në kryeqytetin shqiptar.

Ross do të performojë në një nga klubet më në zë   të Tiranës në datën 5 prill, së bashku me këngëtarë të famshëm shqiptarë, si Tuna, Mozzik dhe Kida.

Disa herë i shpallur si artisti më i pasur i Hollivud, ai do të performojë këngë si “Hustlin”, “War Ready”, “The Boss”, “Hold Me Back” etj.

Komento
Etiketimet
Shperndaje