Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja se çfarë thonë kërcimtarët për Madonnën

Ja se çfarë thonë kërcimtarët për Madonnën
April 15
15:54 2016

Madonna ka më shumë se 30 vjet përvojë në muzikë.  Ajo ka fituar një reputacion si një nga njerëzit më të vështirë për tu punuar, por në të vërtetë si është ajo?

Bashkëpuntorët e saj ndër vite kanë folur dhe kanë treguar eksperiencat e tyre. Shumë kërcimtarë që kanë shoqëruar Madonnën në koncertet e saj kanë folur dhe kanë treguar se si ishte marrëdhënia e saj në skenë dhe jashtë skene.

Oliver Crumes:” Shumë njerëz më pyesin a ishte ajo gërnjare, por jo ajo nuk ishte e tillë, unë mendoj se ajo është një diva jo një gërnjare.”

Luis Camacho:” Ajo është e vështirë, kur ajo donte të ishte Madonna ishte dhe kishte momente ku ishte shumë e vështirë të bashkëpunoje me të.”

Kevin Stea:” Të punosh me Madonnën ,punon siç ke dëshirë vet, ajo të krijon hapësira të lira ku mund të krijosh.”

Salim Gauwloos:” Vetëm duke qënë me  të në skenë, shikon pushtetin që ajo ka dhe se si ajo kontrollon cdo gjë. Shikon burra që e shohin të magjepsur dhe gra që e shohin me admirim.”

Komento
Etiketimet
Shperndaje