Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja sa pesha mban Afërdita Dreshaj!

Ja sa pesha mban Afërdita Dreshaj!
October 21
19:02 2016

 

Ajo është një nga femrat më seksi që ka showbizz-i shqiptar dhe kjo falë ushtrimeve që Afërdita bën për të ruajtur format.

Dreshaj nuk ka ngurruar kurrë t’i tregojë këto forma, ashtu sikurse nuk ka ngurruar të bëjë postime gjatë kohës që ndodhet në palestër. Së fundmi, modelja ka postuar një foto në InstaStory, ku shfaqet sipër një makine ushtrimesh. Aty ne kemi zbuluar se sa pesha mban Afërdita: plot 80 kg.

Pra, akoma nuk jeni të bindur se bukuroshja i ka ato forma falë ushtrimeve e palestrës? Ja, shikoni foton më poshtë. /Blitz.al/

 

screenshot_2016-10-21-18-40-22

Shperndaje