Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja me kë e ka festuar Ben Affleck ditën ndërkombëtare të miqve

June 09
18:52 2016

Edhe Batmani ia di vlerën mikut më të mirë. Në kuadër të Ditës Kombëtare për Miqtë, Ben Affleck ka postuar në Instagram një kolazh fotosh me mikun e tij Matt Damon. Ai ka hapur arkivat me fotot e një feste ditëlindjeje të Damon, ku rikujton momentet e tyre më të bukura dhe e uron për këtë ditë.

Affleck dhe Damon kanë vite që festojnë shoqërinë e tyre. Ata janë bërë miq në vitin 1997, pas suksesit të Good Will Hunting.

 

This guy. #NationalBestFriendsDay

A photo posted by Ben Affleck (@benaffleck) on

Etiketimet
Shperndaje