Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja kush e mbështet Enedën sonte në Eurovizion

Ja kush e mbështet Enedën sonte në Eurovizion
May 12
19:00 2016

Është folur kaq shumë për këngën dhe pjesëmarrjen e Eneda Tarifës në Eurovizion.  Sot në mbrëmje, këngëtarja do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Fairytale”.

Shumë miq, artistë dhe njerëz të famshëm, kanë shprehur entuziazmin dhe mbështetjen e tyre për Enedën në skenën e Eurovizionit. Disa prej VIP-ave shqiptarë kanë postuar fotot e Enedës, duke  bashkangjitur shkrime nga më të ndryshmet. Ata e urojnë dhe e mbështesin këngëtaren në këtë eksperiencë të bukur. Veç këtyre nuk kanë munguar edhe urimet nga fansat e saj.

Ashtu si kënga, edhe ngjitja e saj në këtë skenë është si një “përrallë”.  Blitz.al i uron Eneda Tarifës shumë suksese!

Komento
Shperndaje