Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja kush do ta zërë vendin e Cindy Crawford

Ja kush do ta zërë vendin e Cindy Crawford
November 05
17:10 2016

Ajo ka qenë një nga modelet më të komentuara të viteve ’90 jo vetëm për format perfekte trupore, por edhe për nishanin e famshëm sipër buzës. Bëhet fjalë për supermodelen Cindy Crawford, e cila është sot plot 50 vjeçe dhe që bën xheloze edhe 20-vjeçaret me pamjen e saj.

Por modelja e ka lënë një trashëgimtare të bukurisë saj dhe ajo është vajza e saj, Kaia. Nënë e bijë, përveçse të bukura, janë edhe shumë të lidhura me njëra-tjetrën. Ato janë fotografuar duke shkuar në ditëlindjen e supermodeles Kendall Jenner dhe duken si dy pika uji bashkë.

Ndonëse i ndajnë dekada nga njëra-tjetra, Cindy dhe Kaia duken si motra…/Blitz.al

 

Shperndaje