Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja ku po i kalon pushimet Afërdita Dreshaj me të dashurin e saj

July 15
20:13 2016

Afërdita Dreshaj për pak ditë feston ditëlindjen. Këtë vit bukuroshja ka zgjedhur një vend të veçantë për ta festuar atë dhe pse jo, për të bërë edhe disa ditë pushime. Ajo ka udhëtuar me të dashurin e saj në një nga ishujt më të bukur të Greqisë, Santorini.

Këngëtarja ka postuar disa foto dhe video në Snapchat teksa admiron natyrën e bukur në këtë ishull. Afërdita duket shumë e lumtur pranë të dashurit të saj dhe si gjithmonë në superformë.

Shperndaje