Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja ku do ta shihni Arbana Osmanin pas “Big Brother”

Ja ku do ta shihni Arbana Osmanin pas “Big Brother”
April 25
16:46 2017

“Big Brother” është një nga programet që, për hir të së vërtetës, ka pasur gjithnjë imazhin e moderatores Arbana Osmani. Pas 2 vitesh shkëputjeje, Osmani është kthyer përsëri në ekran me formatin e saj të preferuar.

Por menjëherë pas programit të së shtunës, Osmani do të realizojë aventurën e radhës. Ajo do të marrë pjesë në “South Outdoor Festival”, i cili organizohet në Pilur të Himarës.

Arbana i fton të gjithë të bëhen pjesë e këtij festivali, duke u sugjeruar të gjithë ndjekësve të saj ta vizitojnë jugun e Shqipërisë jo vetëm në verë./Blitz.al

Komento
Shperndaje