Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja fans i cilës këngëtare shqiptare është Ledri Vula

May 14
13:39 2016

 

Me anë të një postimi në Facebook, Nora ka treguar fansin e saj më të ri. Dhe ai është as më pak e as më shumë por  Bedri Vula… Domethënë Ledri Vula.

Kjo gjë është treguar me anë të një fotoje, ku duket Nora dhe Ledri të ulur bashkë, foto të cilën Nora e ka shoqëruar me shkrimin: “Me fansin tem Bedri Vulën”.

Duhet t’i themi faleminderit fotos dhe mbiemrit se në një pozë tjetër as nuk do ta merrnim vesh se kush ishte Bedri.

Dy këngëtarët gjenden në Bruksel, duke ndjekur axhendën e tyre të koncerteve jashtë vendit.

Kjo nuk është hera e parë që Nora dhe Ledri janë bashkë në koncerte, pasi edhe më parë ata kanë performuar së bashku në vende të ndryshme të Europës, si Gjermani, Angli etj.

 

Etiketimet
Shperndaje