Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja cila është domethënia e tatuazhit të David Beckham

Ja cila është domethënia e tatuazhit të David Beckham
March 31
16:52 2016

David Beckham është i dashuruar pas tatuazheve. Kësaj radhe ka bërë një të ri: figurën e një çifti klasik në kyçin e këmbës.  Tatuazhi i tij ka marrë 5 orë kohë për t’u bërë. Futbollisti më pas ka postuar foton në Instagram.

Fansat sigurisht kanë komentuar dhe e kanë komplimentuar.

Të gjithë tatuazhet  e David kanë përmbajtje fetare. Me këtë ai tregon lidhjen e fortë që ka me fenë dhe tatuazhet duke i ndërthurur të dyja bashkë.

Etiketimet
Shperndaje