Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja çfarë thotë Jonida Maliqi për ardhjen në jetë të fëmijës së saj të dytë

Ja çfarë thotë Jonida Maliqi për ardhjen në jetë të fëmijës së saj të dytë
July 03
12:34 2016

Jonida Maliqi në një intervistë për “Prive” ka treguar për angazhimet profesionale, por dhe familjen e saj të lumtur. Pyetjes së gazetarit për sjelljen në jetë të një motre, ose vëllai për Danin, këngëtarja i është përgjigjur se për momentin nuk ka në plan për të patur një fëmijë të dytë. Ajo ka thënë se bebi do të vijë në momentin e duhur, kur të jetë e shkruajtur nga Zoti dhe sigurisht me dëshirën e çiftit.

Sa i përket preferencave për gjininë e fëmijës Jonida ka thënë: Do të më pëlqente shumë një vajzë. Do të doja një “mini Jonida”, madje do ti bëj pedikyr që 2 vjeç.”

 

Etiketimet
Shperndaje