Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja çfarë ka thënë Nick Jonas për ish-in e tij, Miley Cyrus

Ja çfarë ka thënë Nick Jonas për ish-in e tij, Miley Cyrus
April 01
13:22 2016

Nick Jonas u ka dhënë të gjithë fansave nga ushqimi i tij i preferuar te grupi Reddit AMA. Por nuk ishte kjo tema për të cilën lajmi u përhap.

Një fans i tij e ka pyetur Nick se si ndihet ai për ish-të dashurën,  Miley Cyrus. Nick Jonas dhe Miley Cyrus kanë qenë të lidhur në vitet 2006-2007, kur ishin adoleshentë.

Në atë kohë ata simbolizonin vlerat e familjes. Fansi i tij pyeti Jonas se si ndihet tani që Miley është shfaqur si një person i ri.

Si gjithmonë, Jonas ka dhënë një përgjigje me shumë stil:  “Unë mendoj se Miley është një person i këndshëm dhe është një dëshmi se si mund të zhvillohet një artist dhe një krijues”.

Etiketimet
Shperndaje