Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

J.Lo ka një njeri të dashur. Ja kush është…

J.Lo ka një njeri të dashur. Ja kush është…
November 07
18:39 2016

 

Jennifer Lopez është një nga artistet më të komentuara të showbiz-it botëror. 47-vjeçarja ka përfunduar xhirimet e filmit të saj të fundit, ndaj i ka lejuar vetes disa orë relaksi.

Ajo është fotografuar në New York me motrën e saj, gazetaren e ABC News, në New York dhe duket shumë e lumtur. Ndonëse Lynda është dy vjet më e vogël se diva portorikane, J.Lo është treguar gjithnjë shumë protektive krah saj. Motrat Lopez janë të dyja nëna të divorcuara dhe të afta t’i rrisin të vetme fëmijët e tyre.

J.Lo në një intervistë për “Cosmoplitan” ka thënë se Lynda është një grua shumë e fortë dhe dashuria e saj më e madhe./Blitz.al

Sister, sister! The 45-year-old ABC News journalist spent quality time with her older sister as she looked great in a blue sweater, denim jeans and a pea coat

Shperndaje