Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ivanka Trump: Nëse Donald nuk do të ishte im atë do t’i hidhja spraj në fytyrë

Ivanka Trump:  Nëse Donald nuk do të ishte im atë do t’i hidhja spraj në fytyrë
November 25
11:18 2016

Ivanka Trump, vajza e presidentit të sapozgjedhur amerikan, Donald Trump, ka thënë se do t’i hidhte spraj në fytyrë të atit, nëse ai nuk do të ishte babai i saj.

Këto fjalë Ivanka i ka thënë në vitin 2006, në një intervistë për gazetën “The Chicago Tribune”.

Reagimi i saj vinte menjëherë pasi vetë babai i saj, Donald, kishte thënë në një intervistë: “Nëse Ivanka nuk do të ishte vajza ime, ndoshta do t’i propozoja asaj”.  /Blitz.al/

ivanka

Komento
Shperndaje