Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Iva Tiço “shfryhet” në Instagram-in e Albana Osmanit

April 02
14:42 2016

Një “përplasje” ka ndodhur ditën e sotme në Instagram mes Iva Tiços dhe Albana Osmanit rreth bllokimit të bulevardeve kryesore të Tiranës për shkak të maratonës sensibilizuese për autizmin. Tiço nuk ka qenë dakord me bllokimin e rrugëve dhe këtë gjë, përveçse e ka shprehur në llogarinë e saj në Facebook, e ka shprehur edhe në foton e prezantueses së Top Channel me kryebashkiakun Veliaj. Albana Osmani i është përgjigjur Tiços disa herë, duke e kthyer sektorin e komenteve në një zonë debati.

Etiketimet
Shperndaje