Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Isli Islami e thotë troç: Ja cilën moderatore do të doja të kisha të dashur

Isli Islami e thotë troç: Ja cilën moderatore do të doja të kisha të dashur
April 21
09:37 2019

Mbrëmjen e kaluar, moderator i njohur Isli Islami ka qenë I ftuar në emisionin “Mos I fol shoferit”, në “Ora News”.

Në një bisedë pa dorashka, Isli ka folur hapur për karrierën e tij dhe për jetën private.

Ai është ndër ata personazhe që njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe të sinqertë në Televizion, ndaj kur u pyet nga Rudina Dembacaj, se cilën nga moderatoret shqiptare do donte ta kishte të dashur, Isli nuk ka nguruar aspak që të japë një emër konkret, pa kthyer përgjigje diplomatike.

“Viola Spiro”- është përgjigjur troç Isli, ndërkohë në vijim ai u shpreh se nuk e di nëse ajo është e lidhur apo jo.

Ndër të tjera, teksa foli për jetën e tij personale, Islami rrëfeu publikisht se aktualisht është i dashuruar, por jo i lidhur./Blitz.al/

Komento
Shperndaje