Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Ishte bukur për aq sa zgjati”. Ndahet çifti më i ri në showbiz!

September 22
09:25 2017

Related image

Vetëm pak muaj më parë Mozzik ka deklaruar lidhjen e tij më të re me Loredanën. Ata ishin një çift shumë simpatik dhe përveç faktit që rrinin gjatë gjithë kohën bashkë,  postonin foto dhe video të ndryshme në rrjetet sociale.

Por duket se historia e tyre mbeti e shkuar e harruar: “Ishte bukur për aq sa zgjati!”. Loredana dhe Mozzik janë ndarë!

Fillimisht dyshimet e para filluan pasi reperi ka fshirë të gjitha fotot, dhe të njëjtën gjë e ka bërë edhe ajo. Gjithësesi këtu mund të mendonim se ka qenë thjesht një kapriço momenti, por jo!

Loredana dhe Mozzik nuk e ndjekin njëri tjetrin as në Instagram e mesa duket gjërat këtë herë qenkan shumë serioze. Por vumë re se Loredana vazhdon të ndjekë ende miqtë e Mozzik, duke treguar se pavarësisht ndarjes ajo ruan miqësi të mirë me ta./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje