Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ish Zonja e parë e Amerikës feston ditëlindjen, Barack Obama me urimin e tij na bëri zili të gjithëve

Ish Zonja e parë e Amerikës feston ditëlindjen, Barack Obama me urimin e tij na bëri zili të gjithëve
January 18
00:15 2018

Ditën e sotme ish Zonja e Parë Michelle Obama festoon ditëlindjen e saj. Ish Presidenti Barack Obma është kujdesur që të bëjë një urim të shkurtër por me plot dashuri.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me bashkëshorten e përbri saj shkruan:

“Ti nuk je vetëm gruaja ime dhe nëna e fëmijëve të mi, ti je shoqja ime  e ngushtë! Unë dashuroj fuqinë, hijeshinë dhe vendosmërinë tënde. Të dua çdo ditë e më shumë. Gëzuar ditëlindjen”.

Mund të themi se Obama përveç se sapo na vërtetoi se ata janë një cift perfekt, na futi edhe zilinë./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje