Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ish presidentja e Kosovës në prag divorci me bashkëshortin, mungon në gjykatë!

February 03
20:54 2018

Related image

Prej kohësh është diskutuar se martesa e presidents së Kosovës Atifete Jahjaga ka qenë në krizë.

Por mesa duket tani çdo gjë ka marrë fund. Mbrëmjen e sotme në rubrikën “E vërtetë, e pa vërtetë” në Privë është thënë se Atifete Jahjaga dhe bashkëshorti i saj me profesion dentis, Astrit Kuçi janë në proçes gjyqësor.

Ish presidentja nuk është paraqitur në gjykatë dhe kjo ka qenë arsyeja se pse po zgjatet gjyqi i ndarjes së tyre.

Por duke qënë se çështja ka shkuar në gjykatë, marta e Atifetes paska përfunduar…/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje