Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ish-e dashura e Majkit në prag lindjeje, reperi fejohet me…

Ish-e dashura e Majkit në prag lindjeje, reperi fejohet me…
May 03
17:37 2017

Ditën e sotme kanë qarkulluar në media disa foto të ish-të dashurës së reperit Majk, Majlinda Zeka. Ajo shfaqet e vetme, por ai që të bie në sy është barku i fryrë i saj, ku duket qartë se është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Por ky fakt duket se nuk i ka bërë aspak përshtypje reperit Majk. Rreth një orë më parë ai ka postuar në rrjetet sociale një foto ku ka shpallur fejesën.

“Kur fillova të  flirtoja me nxitim, dështimi u bë ish-i im. Tani jam fejuar me lojën dhe jam martuar me suksesin”,- shkruan reperi i hitit “S’jena mo” në këtë foto ku duket shumë rehat me veten. /Blitz.al

when i started flirting with the hustle , failure became my ex ,now im engaged to the game , and married to success… ?????

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on

Komento
Shperndaje