Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ish-e dashura e Majk zbulon gjininë e fëmijës së tyre

Ish-e dashura e Majk zbulon gjininë e fëmijës së tyre
November 24
18:27 2016

Nuk ka më dyshim, Majlinda Zeka do të bëhet nënë. Ish-e dashura e reperit të mirënjohur, Majk, e ka bërë publik lajmin në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar rreth një orë më parë një foto në Instagram, ku shkruan se është në pritje të një djali.

“Një mrekulli e madhe në një djalë të vogël”, – shkruan këngëtarja në këtë foto. Çifti ka qenë i përfolur pak kohë më parë se ishin në pritje të një fëmije, por ky lajm nuk ishte konfirmuar kurrë më parë./Blitz.al

Such a big miracle in such a little boy???#mybaby

A photo posted by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on

Komento
Shperndaje