Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ish-deputetja shtatzënë, në pritje të fëmijës së tretë

Ish-deputetja shtatzënë, në pritje të fëmijës së tretë
April 21
11:47 2019

 

Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptar edhe një nga figurat më të spikatura të opozitës.

Këtë herë një lajm i mirë vjen nga ish-deputetja e Partisë Demokratike. Sikurse raporton “Gazeta Shqiptare” , Tabaku është shtatzanë për herë të dytë, dhe duke qenë e angazhuar me aktualitetin në politikë, ajo është përpjekur ta mbajë larg vëmendjes mediatike këtë gëzim që po përjeton.

Duke qenë se politikania gëzon linja perfekte, vështirë se mund t’i duket barku i rrumbullakosur poshtë veshjeve formale.

Kujtojmë se në vitin 2017, Jorida dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër për herë të parë të dy binjakeve, Arba dhe Iris./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje