Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ish-banori i “Big Brother” do të bëhet baba për herë të parë! Zbulohet gjinia e bebes

Ish-banori i “Big Brother” do të bëhet baba për herë të parë! Zbulohet gjinia e bebes
January 13
19:22 2017

E mbani mend Ilir Beqirin nga Fieri, i cili ka qenë një prej banorëve të “Big Brother” në edicionin e gjashtë? Ai u bë mjaft i njohur për faktin se dinte më shumë se 1000 tekste këngësh. Që prej kohës kur ishte brenda shtëpisë së famshme, Beqiri tregoi se prej kohësh ishte në një marrëdhënie dashurie me Anisën.

Disa vite pas eksperiencës në “Big Brother”, Ilir Beqiri do të kalojë një nga periudhat më të bukura të jetës sepse pritet që të bëhet baba. Në një intervistë për “Panorama”, ai ka treguar se bebja erdhi në momentin kur ata po planifikonin dasmën dhe ka zbuluar se ata janë në pritje të një djali.

Më poshtë ndiqni edhe disa fotografi që Iliri ka ndarë me gazetën “Panorma”, ku vihet re më së miri barku i rrumbullakosur i të dashurës së tij. /Blitz.al/

il1_1484329468-7483053

il2-600x1014_1484329533-4498269

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje