Blitz

 Breaking News

Ish banori i Big Brother bëhet baba për herë të dytë

Ish banori i Big Brother bëhet baba për herë të dytë
June 12
19:35 2019

Valer Kolnikaj është një ndër emrat më të pikasur nga reality show Big Brother. Ndonse kanë kaluar shumë vite nga pjesëmarrja e tij në këtë kompeticion, ai vazhdon qëndron në media.

Vetëm pak më parë, nëpërmjet një postimi në Instagram, Valeri ka lajmëruar se ka ardhur në jetë djali i dytë. Ai ka publikuar një foto të bashkëshortes me vogëlushi dhe përbri shkruan:

“Mirë se vjen shpirt i shpirtit tonë Elizeo! Kjo natë e madhe dhe e shenjtë e bekoftë e gëzoftë jetën tënde veç me të mira o bir!”

Nuk na mbetet gjë tjetër veç se ti dërgojmë urimet Valerit dhe bashkëshortes të tij./blitz.al/

Share