Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Irritohet këngëtari shqiptar: “S’jam gay të më bëj një mashkull masazh”

October 21
21:35 2017

Këtë të shtunë në emisionin “Thumb” në Abc News ka qenë i ftuar reperi Trim Jetullahu.

“Thumb” ka patur një surprizë për të dhe e ka thumbuar gjatë kohës që Trimi bënte masazh. E ndërkohë që ai relaksohej në duart e një vajze shumë simpatike, është pyetur nga gazetarja nëse i ka bërë ndonjë mashkull masazh dhe a do ta lejonte.

Por duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak reperit dhe madje është irrituar.

“Asnjëherë. Kurrë në jetë se s’jam gay, po pate ndonj vajzë të mirë më thuaj”- ka thënë ai me plot bindje.

Për më shumë detaje ndiqni intervistën mëposhtë:

 

Komento
Shperndaje