Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Irena Kita në versionin seksi

August 27
13:02 2016

 

Nëse shihni Instagramin e blogeres Irena Kita nuk do të mërziteni kurrë sepse ajo asnjëherë nuk është njësoj.

Ajo ç’ka vihet re është se Irena nuk i qëndron besnike vetëm një stili por gjithmonë është ndryshe. Në fotot që poston  mund ta shihni me veshje klasike ose zyrtare por edhe teksa merr rreze në plazh me forma për t’u admiruar.

Nga një stil në tjetrin blogerja ndjek të gjitha trendet e fundit dhe është inspirim për shumë vajza të apasionuara pas modës. Ne po ju sjellim disa prej fotove që Irena na duket shumë seksi dhe në top formë./Blitz.al/

 

Shperndaje