Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Inis dhe Coco si dy pika uji

September 28
15:02 2016

Inis Gjoni poston shpesh në rrjete sociale foto me vajzën e saj Coco Antonel.

Inis dhe Coco ngjajnë shumë me njëra-tjetrën jo vetëm në pamje por dhe në stilin e të veshurit. Ato shfaqen shpesh në foto me rroba të kombinuara  e ndonjëherë duke bërë edhe të njëjtat lëvizje.  Ajo është “Inis’s Girl” ndërsa regjisorja “Coco’s mom”. Me fustan të kuq, me look të zakonshëm, me veshje  lëkurë, me uniformën  e baletit e shumë si këto, Inisi dhe Coco ngjajnë si dy pika uji sa herë që shfaqen në publik. Shfletoni galerinë dhe shihni disa prej këtyre fotografive./Blitz.al/

Shperndaje