Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ingrit Gjoni prezanton familjen e lumtur

April 04
21:38 2016

Prej kohësh qarkullonin zëra për ndarjen e Ingrit Gjonit nga bashkëshorti.

Mediat aludonin se Ingriti ishte një mami single dhe për këto aludime nuk pati asnjë pohim nga ana e saj. Ingriti shpeshherë në rrjetet sociale ka hedhur foto të ndryshme me djalin e saj, por ka qenë më e rezervuar për partnerin. Këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj private larg syve kureshtarë të publikut, por sot vendosi ta thyejë heshtjen dhe të mbyllë gojët e liga.

Ajo ka hedhur në Instagram një foto të  vogëlushit me të atin dhe shkruan: “Paridi me babin!”

Dhe fytyra e lumtur e Paridit flet më shumë se një mijë fjalë.

ingritiiii

Komento
Etiketimet
Shperndaje