Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ingrit Gjoni në SPA me djalin dhe mbesën. Shikoni si i llaston të vegjlit

Ingrit Gjoni në SPA me djalin dhe mbesën. Shikoni si i llaston të vegjlit
November 23
16:34 2016

Ingrit Gjoni ka preferuar të kalojë një pasdite ndryshe. Këngëtarja ka postuar një video në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet në SPA me dy vogëlushët e saj të zemrës.

Ata janë djali i saj Paridi dhe bukuroshja e vogël Coco Antonel, vajza e motrës së saj, Inisit. Coco dhe Paridi kanë marrëdhënien më të bukur që mund të kenë dy kushërinj, andaj dhe nënat e tyre duket se po e forcojnë gjithnjë e më shumë këtë raport mes tyre. Veç kësaj, fëmijët e motrave Gjoni janë edhe shumë bukuroshë./Blitz.al

😍❤❤❤ @lotus_wellness_spa

A video posted by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Shperndaje