Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ingrit Gjoni ka një emër tjetër, na e thotë Stine…

Ingrit Gjoni ka një emër tjetër, na e thotë Stine…
November 03
14:49 2016

Ingrit Gjoni dhe Stine njihen prej shumë vitesh. Përveçse janë miq të mirë, Stine ka bërë disa prej këngëve të njohura të Ingritit.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarët kanë qenë bashkë në një koncert dhe gjatë kësaj mbrëmjeje, Stine ka postuar në rrjetet sociale një foto me mikeshën e tij.

“Me një shoqe shumë speciale dhe kolege shumë të mirë, ashtu si unë e thërras Intriga”,- ka shkruar këngëtari me humor bashkangjitur me foton.

Stine preferon ta thërrasë Ingritin me një emër të transformuar, madje nuk ngurron ta quajë Intrigë. Nga komenti që ka lënë Ingriti në këtë foto duket se nuk i vjen aspak keq për këtë pseudonim që mund ta vendosin vetëm miqtë e ngushtë./Blitz.al/

ing

Shperndaje